Work & Travel

Work & Travel

Her yıl dünyanın çeşitli ülkelerinden binlerce üniversiteli Work & Travel Programı’na katılarak, Amerika’da hayatlarının en güzel deneyimlerinden birini yaşıyor.

Yurtdışında Dil Okulu

Yurtdışında Dil Eğitimi

Yurtdışındaki eğitim kurumlarının tamamı dil eğitimi almak isteyen kişilerin değişen ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde en uygun programları geliştirmekte ve uygulamaktadırlar.

Sertifika & Diploma

Yurtdışında Sertifika & Diploma

Sertifika/Diploma Programları adayların seçtikleri alanda mesleki becerilerini artırmayı hedefleyen, hem ekonomik hem de kısa süreli olmaları nedeni ile avantajlı programlardır.

Yaz Okulları

Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışındaki yaz okulu programları 8-19 yaş öğrenciler için sabahları yabancı dil dersleri olan, sosyal, sportif aktiviteler ve gezilerle zenginleştirilmiş paket programlardır.

Güncel

  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg

E-mail Newsletter

Yurtdışı eğitim & kariyer hakkında en güncel haber, duyuru ve kampanyalardan ilk önce siz haberdar olun !
Adınız
Geçersiz giriş
Soyadınız
Geçersiz giriş
Email (*)
Lütfen geçerli bir email giriniz.

UKLAABROAD Canlı Destek

Yurtdışı Üniversite

Work & Travel

Siz de yüksek öğreniminizi daha bir çok Türk öğrencinin yaptığı gibi Türkiye sınırlarının ötesine taşıyın.Yurtdışında Staj

Work & Travel

Yurtdışında maaşlı staj ile akademik geçmişiniz veya çalıştığınız alanla ilgili uzmanlık kazanabilecek ve iş pratiğinizi geliştirebileceksiniz.


İngilizce Testi

Work & Travel

İngilizce'niz şu anda hangi seviyede ? Tıklayın, Türkiye'nin en güvenilir İngilizce dil okullarından olan UKLA Academy'nin seviye sınavı ile seviyenizi öğrenin.

Ödüllü Anket

Work & Travel

Ödüllü Anket Formu’nu dolduranlar arasında yapılacak çekilişle; 20 kişiye Work & Travel Programı’na ücretsiz Katılım Bursu veya 500 USD’lik indirim ödül olarak verilecektir.

Bizi Arayın


Bize Yazın


Bize Uğrayın


Bizi Takip Edin